Biz Kimiz?

ACN, 1993 yılında mobilya tasarım ve uygulama olarak faaliyete başlamıştır. Mobilya, aksesuar ve mağazacılık deneyimlerinden sonra gelen kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarım uygulama ve yerinde montaj hizmeti veren ve kişiye özel tasarımlar yaparak, kullanıcı memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı amaçlayan bir yapıya ulaşmıştır.

2008 yılının son çeyreğinde,alınan kararla ACN Tasarım yapısına,dinamik mimar ve iç mimarları da katarak, yaşam alanı konseptleri tasarlama ve uygulamaya başlamıştır. 2009 yılında ise ACN Tasarım,ilk mimarlık bürosu ve mağazası ile otuz seçkin markayla kullancılarına,hizmet vermek adına çalışmalarına devam etti.

ACN,2012 yılında ise Bakü’deki showroomunda,özgün konseptlere sahip projelere imza atarak, kısa zaman içerisinde adını Azerbaycan ve Rusya’da duyurdu.

2018 yılında ACN,kullanıcıların,ürün tasarımı, proje,uygulama, mimari desteği vermek adına Türkiye’de yeni ofisinde bünyesindeki dinamik kadrosuyla, özgün yaşam alanları tasarlayarak,kullancılarına tüm mimari profesyonel desteği sağlarken yaşam alanlarını sanat ile buluşturuyor. Acn Tasarımın her müşterisi özeldir.

Misyonumuz

Tasarlama yetisi ve teknik donanımı bir araya getirerek fark yaratmak ve güncel modayı takip edebilmeye önem veren firmamız projeleri kaba yapıdan,anahtar teslime bitirebilme gücüne sahiptir. Bu güçle butik işten toplu işe her türlü iç mekan ve dış mekan projelerimizle siz özel müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Günümüzde insanlar yaşam alanlarına uymayı değil, yaşadıkları mekanları kendi stillerine, yaşam tarzlarına göre uyarlamayı hedefler. Bu hedefteyseniz doğru adrestesiniz. Firmamız; müşterilerimizin yaşam tarzlarına, beklenti ve isteklerine uygun bir şekilde özel ürünler tasarlamayı amaç edinmiştir. 

Vizyonumuz
Mimarlık Mimarlık İhtiyaç duyduğunuz yaşam alanlarının tasarlanabilmesi ve uygulanabilmesi için birbirinden farklı disiplinleri organize ederek daha işlevsel,estetik ve sağlam aynı zamanda yaşayan ve çevresini yaşatan çağdaş ve özgün yapılar tasarlıyoruz. Detaylı Bilgi
Mimarlık İç Mimarlık Kullanıcıların isteklerini ve bütçelerini göz önünde bulundurarak, mekanı kullanım amacına uygun, işlevsellik, estetik, sağlamlık ve ergonomi kavramları çerçevesinde kullanıcılara en uygun yaşam alanları oluşturuyoruz. Detaylı Bilgi
Mimarlık Uygulama Bu aşamada tasarımlarımızı somutlaştırırken milimetrik ölçülerle detaylandırıyor ve uzman teknik ekibimiz ile yerinde birebir uyguluyoruz. Günümüze ait tasarım ve uygulama anlayışının daha iyisini size sunuyoruz. Detaylı Bilgi

1-Çevre Analizi
2-Bina Analizi
3-Mimari Program (Architectural Program)
4-İlişkiler Matrisi (Adjancency Matrix)
5-Bubble Diyagramı
6-Yerleşim Diyagramı (Zonning Diagram)
7-Anlamsal Diyagram (Semantic Feature Diyagram)
8-Renk Diyagramı (Color Palette)
9-Malzeme Paftası (Sample Board)

Konsept 25 Konsept

1-Şematik ve Fizibilite (Schematic)
2-Tasarım Geliştirme (Design Development)

Kullancıların istekleri doğrultusunda,belirlenmiş konsept üzerinden dijital ortamda 2D ve 3D çizimler yapılır.

Ardından tasarlanan projenin,standartlara ve yerel normlara uygunluğu kontrol edilir.İlgili mercilerin onayına sunulacak standarta getirilir.

Mimari 50 Mimari

1-İlgili makamların onayı
2-Uygulama projelerini oluşturma ve başlama

Gerekli mercilerle de görüşmeler yapılıp,projeler onaylandıktan sonra ruhsat alınır.

Çizilmiş tüm projeler (mimari ve iç mimari) uygulamaya hazır hale getirilecek şekilde detaylandırılır,uygulama projeleri oluşturulur.

Uygulama 25 Uygulama

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Gönderiliyor...